Değerli Meslektaşlarım

Bu yıl sekizincisini gerçekleştireceğimiz Vertigoya Pratik Yaklaşım Toplantısı ilk kez Ankara ve İstanbul illeri dışında Edremit Kazdağları Yöresinde yapılacaktır. İsviçre Alplerinden sonra Dünyada oksijen oranı en yüksek olan yöre olarak bilinmektedir. Bölgenin doğal ve sakin yapısının toplantının verimini daha da arttıracağını düşünmekteyiz.

Yine bu yıl bir ilk olarak dünyada konusunda araştırmaları ve klinik çalışmaları ile öne çıkan 10 yabancı bilim insanını toplantımıza davet ettik. Ülekmizdeki konu ile ilgilenen akademisyenlerin bilgi birikimleri ile birlikte doğacak paylaşımın tüm katılımcılar için Vertigo konusunda bir güncelleme olacağı inancındayız. 1,5 günlük çok yoğun bilimsel programın yorgunluğunun atılmasında Kazdağlarının atmosferi etkili olacaktır.

Konferans ve Panellerin dışında özellikle Vertigo Tanısı pratiğinde kullanılan uygulamaların olduğu kurslar da düzenlenmiştir. Amacımız her katılımcının teorik ve pratik olarak bilimsel etkinlikten en fazla yararlanabilmesini sağlamaktır.

Sizlere 15-17 Eylül taraihleri arasında Kazdağları Ramada Otelde hoçgeldiniz demek istiyoruz.

Prof. Dr. O. Nuri Özgirgin

Başvuru: Prof. Dr. O. Nuri Özgirgin, Bayındır Hastanesi Söğütözü, Ankara. ozgirgin@politzersociety.org